ما الان هستیم
021-91016695

ویژه شاعران , خوانندگان و اهالی موسیقی

شرایط اخذ مجوز آهنگ ، ترانه ، آلبوم موسیقی از اداره ارشاد اسلامی

  • ۱ : هیچ گونه تضمینی جهت دریافت قطعی مجوز برای آثار ارسالی کاربر وجود ندارد . آثار ارسالی ممکن است بنا به صلاحدید اداره ارشاد تایید یا رد شوند و یا نیاز به اصلاح داشته باشند.
  • تبصره ۱ : در صورت تایید اثر مراحل تکمیل و شماره مجوز اثر برای صاحب اثر ارسال می شود.
  • تبصره ۲ : در صورت رد اثر ، کاربر می تواند یک اثر دیگری به عنوان جایگزین اثر رد شده ارسال نماید، در صورتی که اثر جایگزین رد یا تایید شود پرونده بسته و اثر دیگری جایگزین نخواهد شد. در صورتی که اثر به دلیل مشکلات صلاحیت فردی و یا حراستی رد شود امکان جایگزینی اثر دیگر وجود ندارد.
  • تبصره ۳ : در صورتی که اثر نیاز به اصلاح داشته باشد، اثر باید توسط کاربر ویرایش شود ، اصلاحات اثر تا زمانی که اثر تایید یا رد شود به صورت رایگان انجام خواهد گرفت. در هر مرحله ایی که اثر تایید و یا رد شود پرونده آن اثر بسته و پرونده جدید باز خواهد شد.
  • ۲ : زمان دریافت مجوز کاملا وابسته به اداره ارشاد می باشد و این زمان معمولا بین دو تا چهار هفته متغیر می باشد، گاهی به دلایل مختلف از سوی اداره ارشاد این زمان افزایش می یابد و به محض دریافت جواب اثر نتیجه به کاربر اطلاع رسانی می شود.
  • ۳ : در صورتی که اثری از شما در سایت رادیو جوان وجود دارد قبل از هر اقدامی باید جهت حدف آن از سایت رادیو جوان اقدام کنید ، در صورت عدم موفقیت حدف آثار از سایت باید به صورت حضوری به اداره ارشاد مرکزی مراجعه و در این خصوص تعهد دهید و سپس می توانید برای دریافت مجوز اقدام کنید.
  • ۴ : آثاری که برای دریافت مجوز ارسال می نمایید تا قبل از دریافت مجوز به هیچ عنوان نباید در فضای مجازی منتشر شده باشند ، در غیر این صورت از سوی اداره ارشاد رد خواهند شد ، در صورتی که قبلا اثری را در فضای مجازی منتشر کرده اید و اکنون می خواهید برای دریافت مجوز آن اقدام نمایید ابتدا باید به اداره ارشاد مراجعه و در این خصوص تعهد دهید و سپس برای دریافت مجوز اقدام نمایید.
نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید