ما الان هستیم
021-91016695

نمونه متن منشی تلفنی و تلفن گویا ۱۴۰۰

نمونه متن منشی تلفنی و تلفن گویا ۱۴۰۰

این مقاله به جهت درخواست مشتریان بخش سفارش ضبط صدا استودیو نت لاین ۲۴ آماده شده است، ما در این مقاله و در دو بخش قصد داریم به معرفی چند نمونه متن منشی تلفنی استاندارد بپردازیم و با معرفی چندین نمونه متن منشی تلفنی مشتریان استودیو  نت لاین ۲۴ به همراه فایل صوتی‌ آنها، شما را بیشتر با نمونه متن‌های منشی تلفنی و نحوه ضبط صدا برای آنها آشنا کنیم.

 

در نظر داشته باشید که بخش منشی تلفن یا همان تلفن گویا هرچه کوتاه‌تر باشد شانس هدایت صحیح تماس گیرنده افزایش خواهد یافت. ما با دسته بندی انواع نمونه متن منشی تلفنی سعی خواهیم کرد شما را در نگارش متن تلفن گویا کمک کنیم. در ابتدا به پنج نمونه تلفن گویای اجرا شده توسط استودیو نت لاین ۲۴ به همراه فایل صوتی آنها پرداخته و سپس نمونه متن های منشی تلفنی پیشنهادی را در سه دسته بندی مجزا برای شما ارائه خواهیم کرد.

 

سفارش ضبط صدا برای تلفن های ابری و گویا

خش اول : ۵ نمونه متن های تلفن گویا به همراه اجرای آنها در استودیو نومان
بخش دوم : نمونه متن های پیشنهادی و انواع آنها
نمونه متن منشی تلفنی و تلفن گویا ۱۴۰۰

نمونه متن های تلفن گویای اجرا شده به همراه فایل صوتی :

۱- گروه شرکت های راهبر 

متن تلفن گویا برای ساعات اداری :

وقت بخیر ، به گروه شرکت های راهبر خوش آمدید ، اگر داخلی شخص مورد نظر را می دانید هم اکنون شماره آن را وارد کنید .جهت ارتباط با واحد پشتیبانی عدد ۱ ، واحد فروش ۲ ، واحد مالی ۳ و برای ارتباط با اپراتور عدد ۰ را شماره گیری فرمایید .

متن منشی تلفنی برای ساعات غیر اداری :

سلام ، وقت بخیر ، هم اکنون ساعات کاری شرکت راهبر به پایان رسیده است .به اطلاع می رساند همکاران ما روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷:۰۰ و روزهای پنجشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰ آماده پاسخگویی به شما هستند .

پخش پیام تبلیغاتی در زمان انتظار مکالمه :

در خدمتی نوین ، گروه شرکتهای راهبر با گستره ای از خدمات متنوع در حوزه دیجیتال مارکتینگ، آماده پاسخگویی به نیاز شما مشتریان گرامیست. دسترسی به خدمات مشاوره ای ، ارایه راهکاری های نرم افزاری و بازاریابی اینترنتی در حوزه کسب و کارهای نوین . با گروه شرکتهای راهبر بازار در دستان شماست .

۲- شرکت کارگزاری تدبیرگران فردا  : 

 متن تلفن گویا برای ساعات اداری :

درود بر شما که بهترینید، به مرکز تماس کارگزاری تدبیرگران فردا خوش آمدید، جهت بهبود کیفیت خدمات مکالمات شما ضبط  می گردد. شما می توانید جهت ارتباط با بخش صدای مشتریان کلید صفر را شماره گیری نمایید. برای ارتباط با اپراتور لطفا منتظر بمانید.

متن منشی تلفنی برای ساعات غیر اداری :

درود بر شما که بهترینید. سپاسگزاریم که با کارگزاری تدبیرگران فردا تماس گرفته اید، همکاران ما در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۸ و پنجشنبه ساعت  ۸ الی ۱۳  آماده پاسخگویی به شما هستند. جهت ارتباط با بخش صدای مشتریان کلید یک را شماره گیری فرمایید.

پخش پیام تبلیغاتی در زمان انتظار مکالمه :

کارگزاری تدبیرگران فردا با گستره ای از خدمات متنوع، آماده پاسخگویی به نیاز شما مشتریان گرامیست. دسترسی به خدمات مشاوره ایه وبسایت دیلی تحلیل، لذت معامله هوشمند با پرانا، پلتفرم معاملات آنلاین اختصاصی و دریافت اعتبار معاملاتی. با کارگزاری تدبیرگران فردا بازار در دست شماست.

۳- شرکت آپتوس ایران

متن منشی تلفنی ترکیبی :

سلام، از تماس شما با شرکت آپتوس ایران متشکریم، به اطلاع می رسانیم ساعات کاری شرکت در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۷ و پنج شنبه ها از ساعت ۸ الی ۱۳ می باشد. جهت ارتباط با واحد فروش عدد ۱ ، واحد مالی  ۲ ، واحد تدارکات ۳ ، ارسال فکس ۴ و برای ارتباط با اپراتور عدد ۰ را شماره گیری فرمایید.

اگر روزی فقط ۱۰ نفر با مجموعه شما در تماس باشد، شما سالیانه ۱۰۹۵۰۰ ثانیه فرصت بالقوه رایگان برای استفاده خواهید داشت. در این مقاله به صورت جامع به انواع پیام هایی که می توانید در زمانِ انتظارِ تماس گیرنده از آن استفاده کنید پرداخته ایم و با ذکر مثال های واقعی به همراه فایل صوتی آنها نشان داده ایم که چگونه می توانید به سادگی و بدون صرف هزینه به رشدِ کسب و کارتان کمک کنید.

بخش پیام انتظار برای ترویج برند:

آپتوس ایران با بیش از ۴ دهه سابقه در تولید بتن آماده و قطعات بتنی، پیمانکار عمومی با داشتن بالاترین رتبه مرتبط کشوری، ما کیفیت میسازیم.

۴- آهن پخش – خرید و فروش آنلاین آهن

متن تلفن گویا به صورت ترکیبی :

آهن پخش مرکز فروش و عرضه آهن آلات ساختمانی و صنعتی ، از تماس شما سپاسگزاریم، برای ارتباط با واحد فروش کلید ۱  و امور مالی و حسابداری کلید ۲ را فشار دهید، در غیر اینصورت منتظر ارتباط با اپراتور بمانید.

۵- رایتینو – خدمات استارتاپی

متن تلفن گویا برای ساعات اداری :

درود بر شما که بهترینید، به رایتینو، سامانه اعزام کارشناس حوزه رایانه ای در محل خوش آمدید، جهت بهبود هرچه بهتر روند پاسخگویی، مکالمه شما با همکاران ما ضبط و ارزیابی خواهد شد، شما می توانید جهت ارتباط با واحد پشتیبانی کاربران عدد یک، واحد پشتیبانی کارشناسان عدد ۲ و جهت ارتباط با اپراتور عدد صفر را وارد نمایید.

نمونه متن اطلاع رسانی برای زمان انتظار :

شما می توانید در هر زمانی از شبانه روز، با مراجعه به وبسایت رایتینو دات کام به سادگی درخواست خودتان را ثبت نمایید و منتظر حضور کارشناسان رایتینو در محل خود باشید ، رایتینو یک راه حل نو برای خدمات رایانه ای تو

سفارش ضبط صدا برای تلفن های ابری و گویا

انواع متن‌های نمونه منشی تلفنی پیشنهادی :‌

دسته اول

دسته اول : نمونه متن منشی تلفنی با معرفی شرکت بدون معرفی واحد‌ها :

این نوع متن تلفن گویا برای کسب و کارهایی که با طیف گسترده ای از تماس گیرنده در ارتباط هستند مفید خواهد بود. در این نوع متن تنها با معرفی شرکت، تماس گیرنده را به راهنمای عمومی شرکت هدایت خواهیم کرد.

نمونه متن منشی تلفنی استاندارد کوتاه برای ساعات اداری – اول :

سلام، به نومان، کلینیک شبکه‌های ارتباطی خوش آمدید.. برای ارتباط با اپراتور، لطفا منتظر بمانید..

نمونه متن منشی تلفنی استاندارد کوتاه برای ساعات اداری –  دوم :

سلام، شما با  استودیو نت لاین ۲۴ ( اسم شرکت )، کلینیک تخصصی تولید محتوا در ایران ( شعار شرکت ) تماس گرفته‌اید. برای ارتباط با اپراتور کلید صفر را فشار دهید.

نمونه متن منشی تلفنی استاندارد کوتاه برای ساعات اداری –  سوم :

سلام، شما با  استودیو نت لاین ۲۴ ( اسم شرکت )، کلینیک تخصصی تولید محتوا در ایران ( شعار شرکت ) تماس گرفته‌اید. برای ارتباط با اپراتور منتظر بمانید.

دسته دوم

دسته دوم: نمونه متن منشی تلفنی : معرفی شرکت + معرفی بخش‌ها (‌ تا حداکثر ۵ گزینه) 

نمونه متن منشی تلفنی استاندارد برای ساعات اداری – اول :‌

به  استودیو نت لاین ۲۴ ( اسم شرکت )، کلینیک تخصصی تولید محتوا در ایران ( شعار شرکت )، خوش آمدید. اگر داخلی شخص مورد نظر را می دانید هم اکنون شماره آنرا وارد، در غیر اینصورت، جهت ارتباط با واحد ضبط صدای تلفن گویا کلید ۱، واحد فنی ۲ ، دفتر مدیریت ۳ و برای ارتباط با اپراتور کلید صفر را فشار دهید.

نمونه متن منشی تلفنی استاندارد  برای ساعات اداری – دوم‌: 

به  استودیو نت لاین ۲۴ ( اسم شرکت )، کلینیک تخصصی تولید محتوا در ایران ( شعار شرکت )، خوش آمدید.  اگر داخلی شخص مورد نظر را می دانید هم اکنون شماره آنرا وارد کنید، در غیر اینصورت، جهت ارتباط با واحد ضبط صدای تلفن گویا کلید ۱، واحد پشتیبانی ۲ ، دفتر مدیریت ۳ و برای ارتباط با اپراتور منتظر بمانید.

نمونه متن منشی تلفنی استاندارد برای ساعات اداری – سوم‌: 

با سلام و تشکر از تماس شما با استودیو نت لاین ۲۴  ( اسم شرکت )، کلینیک تخصصی تولید محتوا در ایران ( شعار شرکت )،  اگر داخلی شخص مورد نظر را می دانید هم اکنون شماره آنرا وارد کنید، در غیر اینصورت، جهت ارتباط با واحد ضبط صدای تلفن گویا کلید ۱، واحد پشتیبانی ۲ ، دفتر مدیریت ۳ و برای ارتباط با اپراتور منتظر بمانید.

نمونه متن منشی تلفنی استاندارد برای ساعات اداری – چهارم: 

سلام، شما با  استودیو نت لاین ۲۴ ( اسم شرکت )، کلینیک تخصصی تولید محتوا در ایران ( شعار شرکت ) تماس گرفته‌اید. برای ارتباط با اپراتور کلید صفر را فشار دهید در غیر اینصورت برای ارتباط با واحد ضبط صدای تلفن گویا کلید ۱، واحد پشتیبانی ۲ و دفتر مدیریت کلید ۳ را فشار دهید.

دسته سوم

دسته سوم : متن های بلند با معرفی بیشتر از ۵ گزینه »» برای تکرار این پیام کلید صفر را فشار دهید.

در بعضی مواقع کسب و کار شما نیاز به معرفی واحدها با تعداد بیشتر از پنج گزینه را خواهد داشت نکته‌ی کلیدی در این نوع متن ها ارائه امکان به تماس گیرنده برای شنیدن مجدد پیام است. به عنوان مثال برای نمونه چهارم متن منشی تلفنی ذکر شده در بالا ما ۳ بخش دیگر را اضافه می کنیم و سپس امکان بازگشت مجدد و شنیدن مجدد فایل ضبط شده تلفن گویا را می‌دهیم. متن نهایی به حالت زیر خواهد بود:

سلام، شما با  استودیو نت لاین ۲۴ ( اسم شرکت )، کلینیک تخصصی تولید محتوا در ایران ( شعار شرکت ) تماس گرفته‌اید. برای ارتباط با اپراتور کلید صفر را فشار دهید در غیر اینصورت برای ارتباط با واحد ضبط صدای تلفن گویا کلید ۱، واحد فروش ۲،امور پشتیبانی ۳، امور مالی ۴، دفتر مدیریت ۵، ارسال فکس ۶ و جهت ارتباط با اپراتور کلید ۹ را فشار دهید. برای تکرار این پیام کلید صفر را فشار دهید.

دسته چهارم

دسته چهارم : نمونه متن منشی تلفنی برای ساعات غیر اداری : 

نمونه متن منشی تلفنی برای ساعات غیر اداری- اول :

با سلام، ضمن تشکر از تماس شما، به اطلاع می رساند ساعات کاری مجموعه استودیو نت لاین ۲۴  ، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷:۰۰ و روزهای پنجشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی۱۴:۰۰اشد. هم اکنون شما می توانید با فشردن کلید ۱ پیام خود را بگذارید.

نمونه متن منشی تلفنی برای ساعات غیر اداری- دوم :

اگر سیستم تلفنی شما قادر به ثبت شماره تماس برای تماس با فرد تماس گیرنده باشد این گزینه یکی از گزینه های مدرن در ارائه خدمت به مشتری است.

تماس گیرنده گرامی، ضمن تشکر از تماس شما، به اطلاع می رساند ساعات کاری مجموعه استودیو نت لاین ۲۴ ، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰الی ۱۷:۰۰و روزهای پنجشنبه از ساعت ۸:۳۰الی ۱۴:۰۰می باشد. هم اکنون شما می توانید جهت ارسال درخواست تماس با شما کلید ۱ و جهت ارسال پیام خود کلید ۲ را فشار دهید.

در زیر به چند نمونه متن تلفن گویا برای بخش ضبط مکالمات اشاره می کنیم.

نمونه متن منشی تلفنی برای بخش ضبط مکالمات – اول :

در نظر داشته باشید کلیه مکالمات به جهت بهبود هرچه بهتر روند پاسخگویی ضبط و ارزیابی می گردد.

نمونه متن منشی تلفنی برای بخش ضبط مکالمات – دوم :

به اطلاع می رساند جهت بهبود کیفیت خدمات، مکالمات شما ضبط  می گردد.

نمونه متن منشی تلفنی برای بخش ضبط مکالمات – سوم :

مکالمه شما با همکارانمان جهت اهداف آموزشی و بهبود روند پاسخگویی ضبط و ارزیابی می گردد.

سفارش ضبط صدا برای تلفن های ابری و گویا

کارشناسان پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

میر علیرضا مظفری سید بیگلو

من عاشق کسب و کار اینترنتی هستم و از نظر من کسب‌ و کار اینترنتی جزو جذاب‌ ترین کارهای دنیاست. در این وبسایت می خواهم هرآنچه که تو 10 سال فعالیت در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد گرفتم رو با شما به اشتراک بذارم.
    فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

      نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید