ما الان هستیم
021-91016695
انتخابات 1400

راهنمای جامع ارسال پیامک انتخاباتی ۱۴۰۰ + نمونه متن انتخابات

تاریخ انتشار : ۳ خرداد ۱۴۰۰

تعداد بازدید : 48

نوشته شده توسط : میر علیرضا مظفری سید بیگلو

آلبوم هر روز هر شب آلبوم ما عوض بشو نیستیم آلبوم بیت و چهار آلبوم حواست به من باشه
۶۵ / ۱۰۰

با رسیدن به روزهای پر تب‌وتاب انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر، بحث تبلیغات و ارسال پیامک انتخاباتی ۱۴۰۰ هم حسابی داغ است. کاندیداهای مختلف دنبال راهی مناسب و کارامد برای صحبت با مردم هستند، می‌خواهند برنامه‌ها و اهدافشان را با آن‌ها در میان بگذارند، لینک سایت یا دیگر شبکه‌های اجتماعی‌شان را بفرستند و بی‌واسطه با مخاطب در ارتباط و تعامل باشند.

به همین بهانه عزممان را جزم کردیم تا مفصل دربارۀ تبلیغات انتخابات صحبت کنیم، مزایا و ویژگی‌های ارسال پیامک تبلیغاتی را بگوییم و به نکاتی اشاره کنیم که نباید فراموش کرد. پس با ما همراه باشید!

پنل ارسال اس ام اس چیست؟

بیایید همین اول بحث ارسال پیامک انتخاباتی ۱۴۰۰ درباره پنل صحبت کنیم تا بدانید که تبلیغات اس ام اسی چگونه و از کجا شروع می‌شود. پنل ارسال پیام کوتاه، برنامه‌ای آنلاین و تحت وب است که برای ارسال پیامک، مدیریت اس ام اس‌های ارسالی و دریافتی استفاده می‌شود. سرعت ارسال اس ام اس‌ توسط پنل تقریباً بالاست و قیمت مناسبی هم دارد.

پس در مقایسه با دیگر روش‌های تبلیغاتی که این روزها قیمتشان هم حسابی افزایش داشته و حتی دسترسی خوب و کاملی هم به همه مخاطبان ندارد، توصیه می‌کنم از پنل ارسال پیامک انتخاباتی ۱۴۰۰ استفاده کنید و در ادامه با مزایا و ویژگی‌های مثبتش بیشتر آشنا شوید.

ویژگی‌های ارسال پیامک انتخاباتی ۱۴۰۰

حالا شاید بپرسید که پیامک‌های تبلیغات انتخابات باید چه ویژگی‌هایی داشته باشند؟! اگر یادتان باشد گفتم که ارسال پیامک تقریباً سرعت بالایی دارد و خیلی سریع به دست همه مخاطبان می‌رسد. از طرف دیگر، بر اساس اعلام رسمی بیش از ۵۰% مردم پیامک‌های تبلیغاتی‌شان را می‌خوانند و حدود ۹۸% پیام‌های ارسالی هم در همان لحظه اول خوانده شده و در گوشی ذخیره می‌شوند. پس با توجه به این ویژگی‌ها پیامک تبلیغاتی شما باید حتما شامل ویژگی‌های زیر باشد:

 • ارسال پیامک با نام و نام‌خانوادگی کامل کاندیدا و شماره کد انتخاباتی

 • ارسال لینک سایت یا رپورتاژ آگهی در سایت‌های مختلف برای مطالعه بیشتر مخاطب

 • ارسال لینک اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی

 • اشاره کلی به اهداف انتخاباتی

 • برنامه‌ریزی مناسب برای ارسال پیامک انتخاباتی در چندین مرحله بدون ایجاد مزاحمت مداوم

تبلیغات انتخابات را از کجا شروع کنید؟برای ارسال پیامک انتخاباتی ۱۴۰۰ اول از همه باید پنل داشته باشید، پس در صفحه ثبت نام سامانه پیامکی برای دریافت فوری پنل ثبت‌نام کنید یا با شماره ۰۲۱۹۱۰۱۶۶۹۵ تماس بگیرید تا همکاران تیم پشتیبانی برای دریافت و فعالسازی پنل به شما کمک کنند. فعال شدن سامانه و شروع ارسال پیامک کمتر از ۲۰ دقیقه زمان لازم دارد و در مقایسه با دیگر روش‌های تبلیغاتی سرعت بالاتر، هزینه مقرون‌به‌صرفه‌تر و تاثیر بیشتری دارد. حالا این روش تبلیغاتی که ما حسابی روی آن تاکید داریم، چه مزایایی دارد؟

مزایای ارسال پیامک انتخابات ۱۴۰۰

ارسال پیامک انتخابات فقط یک روش تعامل با مخاطب نیست، بلکه مزایای بسیاری برایتان دارد که در ادامه می‌خواهیم به این مزایا اشاره کنیم:

قابلیت ارسال پیامک به صورت منطقه‌ای

اولین و مهم‌ترین مزیت ارسال پیامک انتخاباتی ۱۴۰۰ امکان ارسال به صورت منطقه‌ای است. یعنی شما به عنوان کاندیدا می‌توانید برای مردم هر منطقه، شهر یا روستا که بخواهید، پیامک بفرستید. اگر ساکن ۱۷ کلانشهر بزرگ ایران باشید، از ابزار پیامپ باید استفاده کنید تا بتوانید از روی نقشه، محله یا منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید و سپس برای شماره‌های همراه اول یا ایرانسل همان منطقه پیامک ارسال کنید.

برای شهرهای کوچک‌تر و شهرستان‌ها که هنوز پیامپ ندارند، امکان ارسال بر اساس کدپستی کار ارسال منطقه‌ای را برایتان راحت کرده است. پس برنامۀ دقیقی برای ارسال پیامک داشته باشید و در چندین مرحله برای مناطق و محله‌های مختالف اس ام اس بفرستید.

ارسال به بانک اصناف و مشاغل

دومین ابزار مهم که نه تنها برای ارسال پیامک انتخابات ۱۴۰۰ بلکه برای صاحبان کسب‌وکار، برندها، فروشگاه‌های نوپا و فروشگاه‌های بزرگ هم ضروریست، ارسال به بانک مشاغل مختلف است. شما می‌توانید برای تبلیغات پیامکی استراتژی مشخصی داشته باشید و در چندین مرحله برای مشاغل مختلف پیامک بفرستید.

در این روش می‌توانید برای هر گروه شغلی پیامک متفاوتی بفرستید و آن بخش از برنامه تبلیغاتی‌ که به آن‌ها مربوط است را برایشان پیامک کنید تا هم توجه و هم اعتمادشان را سریع‌تر جلب کنید.

امکان ارسال لینک

اگر در سایت‌های مختلف درباره اهداف و برنامه‌هایتان رپورتاژ آگهی منتشر کردید، در اینستاگرام و توییتر فعالید یا سایت دارید، حتماً باید درخواست خط از سرشماره‌های ۳۰۰۰ یا ۵۰۰۰۴ بدهید و از این طریق لینک مربوطه را برای مخاطب ارسال کنید. این روش هم متن پیام کوتاه‌تر می‌شود و هم با توجه به رفرنسی که در انتهای پیام آمده، توجه و اعتماد مخاطب سریع‌تر جلب شده و درگیری او با تبلیغات بیشتر می‌شود.

ارسال برای هر زمان که بخواهید!

معمولا در روش‌های تبلیغاتی شما نمی‌توانید زمان مشخصی داشته باشید. مثلاً زمان ارسال تراکت یا نصب بنر در سطح شهر خیلی هم دست شما نیست و از آن طرف مخاطب هم چندان با این روش درگیر نمی‌شود. اما در ارسال پیامک تبلیغاتی انتخابات می‌توانید ساعت، روز و حتی زمان را به صورت اتوماتیک روی پنل مشخص کنید. یادتان هم باشد که بهترین زمان ارسال پیام برای مسئله مهم انتخابات می‌تواند اوایل روز و عصر باشد.

اگر اوایل صبح مثلا ۸ تا ۱۰ پیامک خود را بفرستید، این شانس را دارید تا مخاطب شما در این مورد با همکارانش صحبت کند و درگیری بالایی با متن تبلیغاتی شما داشته باشد. برای عصر بین ساعت ۵ تا ۸ هم شانس به اشتراک گذاشته شدن با اعضای خانواده تا حد زیادی افزایش پیدا می‌کند.

دوستانه توصیه می‌کنم که از ارسال پیامک در ساعات نامناسب مثل صبح خیلی زود، موفع استراحت نیم‌روزی و آخر شب جداً پرهیز کنید، چون علاوه بر نارضایتی مخاطب امکان تعامل بسیار پایینی دارد و این ارسال برای بیشتر نوعی مزاحمت خواهد بود.

نکات مهم در ارسال پیامک انتخاباتی ۱۴۰۰

بیایید در انتهای صحبتمان هم کمی به نکات مهم اشاره کنیم که راهکارهای اساسی و جدی در ارسال پیامک انتخاباتی هستند و نباید از آن‌ها غافل شوید.

اول از همه یادتان باشد که حتماً و حتماً متن پیامک شامل نام و نام‌خانوادگی کاندیدا و کد انتخاباتی باشد. درست است که پیامک ارسالی شما در گوشی می‌ماند، ولی نباید انتظار داشته باشید که مخاطب موقع رای دادن دنبال کد انتخاباتی‌تان بگردد، پس در هر پیام به این نکته مهم اشاره کنید.

حتما برنامه ارسال چند مرحله‌ای داشته باشید. به عنوان مثال در پیام اول نام و شعار تبلیغاتی را بنویسید. در پیام بعدی اهدافتان را بگویید و با ارسال لینک از مخاطب بخواهید که مطالب شما را بخواند. در اس ام اس بعدی او را مستقیم خطاب قرار دهید و راه ارتباطی مثل شماره سامانه، سایت یا اینستاگرام را برایش بفرستید و از این روش برای ماندن اسمتان در ذهن مردم استفاده کنید.

بهتر است شماره رند و کوتاهی داشته باشید. هر چقدر شمارۀ سامانه شما کوتاه‌تر باشد، تاثیر بهترین در مخاطب خواهد داشت. همچنین بهتر است که حتماً از یک سرشماره اس ام اس بفرستید تا همه پیام‌هایتان یکجا جمع شود. اگر از چند سرشماره استفاده کنید، پیامک‌های ارسالی در صندوق ورودی مخاطب پخش شده و جلوۀ خوبی نخواهد داشت.

در پیام‌های ارسالی انبوه حتماً به فرهنگ مردم بومی منطقه، نیازها، توقعات و انتظارتشان توچجه کنید. مثلاً می‌توانید با زبان مردم هر منطقه برایشان پیامک بفرستید و بازخورد خوبی بگیرید.

حتماً تا ۲۴ ساعت بعد از هر ارسال، فایل گزارش را که به صورت اکسل است، دانلود و مطالعه کنید تا در جریان تمام پیام‌های ارسالی، نرسیده به گوشی و لیست سیاه قرار بگیرید.

چند نمونه پیامک

حالا که به انتهای صحبتمان رسیدیم، می‌خواهیم چند نمونه پیامک کاربردی و تاثیرگذار را هم به عنوان الگو به شما معرفی کنیم:

جمع‌بندی

تا ایبنجا به مهم‌ترین نکات ارسال پیامک انتخاباتی ۱۴۰۰ اشاره کردیم. در این شور و شوق انتخابات تمام روشهای تبلیغات قیمت‌هایشان را چند برابر کردند و تعامل قابل‌قبولی هم با مشتری ندارند، اما هزینه ارسال پیامک و فعال کردن سامانه ارسال پیام کوتاه هنوز تغییری نکرده و بازخورد خوبی هم دارد. پس نباید از این فرصت طلایی غافل شوید.

از طرف دیگر همانطور که گفتم، سرعت بالای ارسال پیامک، صرفه‌جویی در زمان و انرژی، امکان ارسال لینک و پیام در چند مرحله و ده‌ها مزیت دیگر همگی از دلایلیست که همین امروز باید بر ای دسترسی به آن‌ها بهتر است با نت لاین ۲۴ تماس بگیرید و برای دریافت پنل درخواست دهید.

امیدواریم استراتژی تبلیغاتی شما با پنل پیامکی به دست مخاطبان و تعداد زیادی از مردم برسد. اگر کمی جذابیت و هدفمند بودن هم چاشنی اس ام اس‌هایتان بکنید، می‌توانید از نتیجه مثبت آن حسابی راضی باشید و بعد از راه یافتن به کرسی مسئولیت‌های مهم پای حرف‌ها و قول‌هایی که دادید، بمانید و به مردم خدمت کنید.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

نت لاین ۲۴ به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.

میر علیرضا مظفری سید بیگلو

من عاشق کسب و کار اینترنتی هستم و از نظر من کسب‌ و کار اینترنتی جزو جذاب‌ ترین کارهای دنیاست. در این وبسایت می خواهم هرآنچه که تو 10 سال فعالیت در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد گرفتم رو با شما به اشتراک بذارم.
  فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

  هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

   نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید