ما الان هستیم
021-91016695
تلفن ثابت دایورتی بر روی موبایل

روش راه اندازی تلفن ثابت دایورتی بر روی موبایل با کمترین هزینه

تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۹

تعداد بازدید : 198

نوشته شده توسط : میر علیرضا مظفری سید بیگلو

پنل پیامک تبلیغاتی

تلفن ثابت دایورتی بر روی موبایل

در هر کجای ایران که باشید، فقط در ۳ دقیقه به کمک خدمات دفتر کار مجازی «نت لاین ۲۴» یک شماره ثابت تهران از پورتال آنلاین دفترشما انتخاب کنید و بدون داشتن دفترکار از خدمات ارتباطی ما نظیر: سرویس تلفن گویا، منشی حرفه‌ای، فکس و صندوق صوتی با امکان دایورت تماسها روی موبایل و … بهره‌مند شوید.

وقتی که مشتری با این شماره ثابت تماس می‌گیرید شما تنظیمات پنل خود را طوری انجام می‌دهد تا تماس به شماره دلخوه شما، چه موبایل، چه تلفن ثابت انتقال یابد. مثلا شماره ثابت تهران شما با سرشماره ۹ زنگ میخورد ولی شما تماس را به شماره ثابت در شهرستان انتقال می‌دهید.

این خط ثابت مجازی تهران از شماره تلفن اینترنتی متفاوت است و برای استفاده از آن نیاز به اینترنت ندارید. تنها برای خرید و تنظیمات یک بار نیاز به اینترنت پیدا می‌کنید!

همچنین مدتی است که امکان خرید پیش شماره ۹ تهران هم فراهم شده است که می‌توانید با کمک آن تماس خروجی مستقیم بگیرید.

اگر مایلید تماس را مستقیما خود یا همکاران پاسخ‌گو باشید، با استفاده از سرویس تلفن ثابت ابری می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز و در هر کجا که باشید تماس مشتریان را پاسخ دهید.

بنابراین، مشترکین سرویس تلفن ثابت ابری تنها بابت دقیقه‌های مصرفی خود هزینه پرداخت می‌کنند و مدت زمانی که تماس دایورت شده از حجم بسته مشترک کسر شده و هیچ هزینه‌ جداگانه ای بابت دایورت تماسها پرداخت نمیکند.

برای گرفتن این سرویس نیاز به خرید هیچگونه سخت افزار یا نرم افزار یا حتی سیم کشی ندارید. هزینه بسته‌های تلفن گویا از ۶۵ هزار تومان در ماه شروع می‌شود و مشترکین براساس میزان تماس می‌توانند بسته مناسب خود را انتخاب و فعال کنند.

استعلام و خرید شماره رند تلفن ثابت مجازی

اگر به دنبال مدیریت حرفه‌ای خدمات تلفنی کسب‌و‌کار خود هستید، برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

میر علیرضا مظفری سید بیگلو

من عاشق کسب و کار اینترنتی هستم و از نظر من کسب‌ و کار اینترنتی جزو جذاب‌ ترین کارهای دنیاست. در این وبسایت می خواهم هرآنچه که تو 10 سال فعالیت در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد گرفتم رو با شما به اشتراک بذارم.
    فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

      نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید