ما الان هستیم
021-91016695

چگونه با پنل نمایندگی نت لاین ۲۴ کسب درآمد کنیم؟

تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۳۹۸

تعداد بازدید : 792

نوشته شده توسط : میر علیرضا مظفری سید بیگلو

پنل پیامک تبلیغاتی

مشکل دقیقا اینجاست که بیشتر صاحبان کار و صنایع می خواهند همۀ کارها را خود به تنهایی انجام دهند. آنها زمان بسیاری را صرف دسته بندی اجناس در انبار می کنند، به حساب ها رسیدگی می کنند و در صورت نیاز اجناسی را سفارش می دهند. مطمئنا این افراد وقتی برای بازاریابی و فروش محصولات و خدمات خود ندارند. آنها دوست دارند که با افراد حرفه ای که متوجه قدرت بازاریابی پیامکی هستند، همکاری کنند.

پس راه حل این دسته از صاحب کاران چیست؟ آنها به شرکت ها و وب سایت های آنلاین روی می آورند. این شرکت ها یا وب سایت ها می توانند با پرداخت مبلیغ اندکی از نت لاین ۲۴ پنل نمایندگی دریافت نمایند. نمایندگان، شرکت های تبلیغاتی و بازاریابان وابسته فرصت دارند که با فروش پنل های ما، برای خود و نت لاین ۲۴ کسب درآمد کنند. اگر شما در حال حاضر خدمات نت لاین ۲۴ را به فروش می رسانید، بهتر اس نکات زیر را مطالعه نمایید.

در ابتدا، مطمئن شوید که کاملا با مفهوم بازاریابی پیامکی آشنا هستید

هیچ وقت سعی نکنید محصول یا خدماتی که از آن سر در نمی آورید را بفروشید. این کار نه تنها سودی برای شما ندارد، بلکه از شما تصویر احمقانه ای به مشتریان می دهد. سعی کنید جهت یادگیری مفهوم و نحوه عملکرد بازاریابی پیامکی، مقالات منتشر شده در وبلاگ ما را مطالعه نمایید. قاعدتا هرچه درباره پلت فرم ما بیشتر بدانید، راحت تر می توانید آن را بفروشید.

به یک صنف شغلی خاص پنل بفروشید

هنگامی که از بازاریابی پیامکی صحبت میکنیم، هزاران شغل مختلف می توانند از این سرویس به خوبی استفاده کنند. اما، طمع کار نباشید. به جای اینکه پنل های پیامک را به رستوران داران، مراکز مذهبی و … بفروشید، بهتر است که یک زیر شاخه شغلی را انتخاب کنید و به آنها پنل اس ام اس بفروشید. اگر بتوانید در فروش پنل پیامک به یک شغل خاص حرفه شوید، در طولانی مدت مشتریان بسیاری به دست خواهید آورد.

در نهایت سعی کنید، به هر کدام از مشتریان مشاوره خصوصی بدهید

در نت لاین ۲۴ ، ما بر اساس شغل افراد، برای خرید پنل به آنها سفارش می دهیم و برای آنها از مزایا و کاربردهای بازاریابی پیامکی می گوییم. اگر شما می خواهید پنل نمایندگی ملی پیامک را دریافت نمایید، حتما از این روش استفاده نمایید. با مشتریان ویژه خود به خوبی رفتار کنید و به آنها مشاوره بدهید.

***

اگر علاقه دارید که از سامانه ملی پیامک نمایندگی کسب کنید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی نت لاین ۲۴ می توانند شما را بابت دریافت پنل نمایندگی راهنمایی کنند.

میر علیرضا مظفری سید بیگلو

من عاشق کسب و کار اینترنتی هستم و از نظر من کسب‌ و کار اینترنتی جزو جذاب‌ ترین کارهای دنیاست. در این وبسایت می خواهم هرآنچه که تو 10 سال فعالیت در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد گرفتم رو با شما به اشتراک بذارم.
    فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

      نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید