ما الان هستیم
021-91016695

آموزش استعلام سبد کالا

تاریخ انتشار : ۶ تیر ۱۳۹۸

تعداد بازدید : 842

نوشته شده توسط : میر علیرضا مظفری سید بیگلو

دسته بندی : بلاگ,سایر مقالات

پنل پیامک تبلیغاتی

در دنیای کنونی یکی از دغدغه‌های اصلی همه‌ی افراد امرار معاش و توانایی تامین هزینه‌های زندگی است. زمان‌هایی در زندگی هر فرد می‌رسد که او در تامین نیازهای خانواده‌ی خود -به هر دلیلی اعم از دلایل اقتصادی و غیره- به مشکل برمی‌خورد. در هر جامعه‌ای دولت طرح‌هایی را برای کمک به اقشار کم‌درآمد ارائه می‌دهد تا به آن‌ها در تامین نیازهای روزمره‌ کمک کند. اگر می‌خواهید با یکی از این طرح‌ها آشنا شوید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

آموزش استعلام سبد کالا ۹۸

یکی از طرح‌هایی که دولت برای کمک به اقشار کم‌درآمد ارائه داده است طرح سبد کالای خانوار است. این بسته‌های حمایتی در راستای تامین کالاهای اساسی است که در قالب وجه نقد و یا کوپن‌های الکترونیک به مشمولان این طرح داده می‌شود. مبلغ حمایتی سبد کالا که به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود برای تامین کالاهای اساسی از جمله برنج، مرغ، گوشت، روغن، لبنیات و غیره است. اگر می‌خواهید با شیوه‌های استعلام سبد کالا آشنا شوید حتما این مطلب را دنبال کنید.

۱. استعلام از طریق سامانه‌ی سبد حمایتی کالا

یکی از روش‌های پیگیری و استعلام بسته‌های کالا به صورت آنلاین و از طریق سامانه‌ی سبد حمایتی کالا به آدرس اینترنتی https://di.tamin.ir/sabadkala/ است. کافی است که پس از ورود به این سایت شماره ملی و تلفن همراه خود را وارد کنید تا از وضعیت سبد کالای خود و موجودی آن اطلاع یابید. تمامی اطلاعات و اخبار مربوط به بسته‌های حمایتی در این سایت موجود و قابل پیگیری است.

۲. استعلام از طریق تلفن گویا

اگر شما به اینترنت دسترسی ندارید تنها با گرفتن یک شماره می‌توانید از وضعیت سبد کالای خود اطلاع پیدا کنید. وزارت صنعت، معدن و تجارت تلفن گویا ۰۹۶۱۲ را بدین منظور راه‌اندازی کرده است و شما می‌توانید پس از تماس گرفتن با آن به کارشناسان و مسئولین مربوطه وصل شوید و سوالات خود را مطرح کنید و از وضعیت بسته‌ی حمایتی خود آگاه شوید. یکی دیگر از شماره‌هایی که می‌توانید با آن تماس بگیرید شماره‌ی ۱۴۲۰ است که به شما در استعلام وضعیت سبد کالا کمک می‌کند.

۳. استعلام از طریق درگاه همراه اول، ایرانسل و رایتل

افرادی که از اپراتور همراه اول استفاده می‌کنند کافی است تا با شماره‌گیری کد دستوری #۸*۱۴۲* برای ثبت‌نام بسته‌ی حمایتی کالا اقدام نمایند. اگر در این سامانه ثبت نام کرده‌اید و می‌خواهید وضعیت بسته‌ی حمایتی خود را بررسی کنید کافیست کد دستوری #۹*۱۴۲* را شماره‌گیری نمایید.

در صورتی که از اپراتور ایرانسل و یا رایتل استفاده می‌کنید با شماره‌گیری کد دستوری #۸*۱۴۲۰* می‌توانید برای ثبت‌نام بسته‌ی حمایتی کالا اقدام کنید. در صورتی که قبلا در این سامانه ثبت‌نام کرده‌اید و خواهان پیگیری وضعیت بسته‌ی حمایتی خود هستید کد دستوری #۹*۱۴۲۰* را شماره‌گیری کنید.

۴. شماره پیامک سبد کالا ۹۸

اگر فرصت ندارید هیچ‌کدام از راه‌های بالا را انجام دهید این روش را امتحان کنید. اگر قبلا با استفاده از کد ملی خود برای سبد حمایتی خانوار ثبت‌نام کرده‌اید کافیست یک پیامک به سامانه‌ی پیامکی ۱۰۰۰۱۴۲۰ بفرستید تا از وضعیت بسته‌ی حمایتی خود مطلع شوید.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی نت لاین ۲۴ به شماره تلفن ۰۹۱۹۴۷۴۲۵۷۵ تماس بگیرید.

میر علیرضا مظفری سید بیگلو

من عاشق کسب و کار اینترنتی هستم و از نظر من کسب‌ و کار اینترنتی جزو جذاب‌ ترین کارهای دنیاست. در این وبسایت می خواهم هرآنچه که تو 10 سال فعالیت در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد گرفتم رو با شما به اشتراک بذارم.
    فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

      نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید