ما الان هستیم
021-91016695

چگونه با ارسال پیامک تبلیغاتی درآمد خود را چند برابر کنید!

تاریخ انتشار : ۵ تیر ۱۳۹۸

تعداد بازدید : 730

نوشته شده توسط : میر علیرضا مظفری سید بیگلو

پنل پیامک تبلیغاتی
عنوان این مطلب شما را ترغیب به خواندن ادامۀ آن کرد؟ این دقیقاً همان رازی است که باعث می‌شود بازدهی پیامک‌های شما چند برابر شود. کافی است دیگران را کنجکاو کنید تا پیشنهاد شما را کامل مطالعه نمایند.
در این دنیای شلوغ و سریع لازم توجه افراد را بدست آورید تا آنها به آنچه برای گفتن دارید گوش دهند یا به خواندن متن شما ادامه دهند. همین مساله در مورد بازاریابی پیامکی نیز صدق می‌کند. اولین جملۀ شما اهمیت بسیار زیادی دارد. اولین جملۀ یک پیامک تبلیغاتی مشخص خواهد کرد که آیا مخاطب به خواندن ادامه می‌دهد یا نه. برای همین باید تلاش کنید یک جملۀ بی‌نقص را برای شروع متن خود انتخاب کنید. یک جمله که بتواند کنجکاوی مخاطب شما را بدست آورد.
 
برای اینکه بهتر متوجه این موضوع شوید و چگونگی استفاده از این روش در بازاریابی پیامکی را مشاهده نمائید، در زیر نمونه‌هایی از جملۀ اول چند پیامک‌ تبلیغاتی را با توجه به کسب و کارهای مختلف برای شما می‌آوریم:

رستوران

دوست ندارید امروز هم املت بخورید؟
چیزی در یخچال شما پیدا نمی‌شود؟
دوست ندارید امروز ظرف‌ها را بشورید؟
از دست‌پخت همسر خود خسته شده‌اید؟
تق تق… کی اونجاست؟ یک پیتزای خوشمزه.
 

لباس فروشی

باز هم همان لباس همیشگی را پوشیدی؟
آیا لباس‌هایت دیگر کهنه شده است؟
نمی‌توانی تصمیم بگیری امشب چه بپوشی؟
گاهی فقط باید به خودت یک هدیه بدهی.
می‌دانی چه لباسی به تو خیلی می‌آید؟
 

هتل

گاهی لازم است که کمی هوا عوض کنید.
به دنبال یک تنوع در زندگی خود هستید؟
خاطراتی فراموش‌نشدنی را رقم بزنید.
برای چند روز هم که شده استراحت کنید.
 
پس در صورتی که شروع پیامک شما جذاب باشد و حتی کمی هم جنبۀ طنزآمیز داشته باشید، افراد بیشتری به خواندن آن ادامه می‌دهند و به سراغ شما خواهند آمد. اگر که از یک سرویس ارسال پیامک برای تبلیغات خود استفاده نمی‌کنید، با کمال میل می‌توانیم در مورد این سرویس و طریقۀ کار آن به شما راهنمائی دهیم. کافی است متوجه تاثیر بالای پیامک در رونق تجارت خود شوید تا شما نیز شروع به بازاریابی از این طریق نمائید.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی نت لاین ۲۴ به شماره تلفن ۰۹۱۹۴۷۴۲۵۷۵ تماس بگیرید.

میر علیرضا مظفری سید بیگلو

من عاشق کسب و کار اینترنتی هستم و از نظر من کسب‌ و کار اینترنتی جزو جذاب‌ ترین کارهای دنیاست. در این وبسایت می خواهم هرآنچه که تو 10 سال فعالیت در حوزه کسب و کار اینترنتی یاد گرفتم رو با شما به اشتراک بذارم.
    فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

      نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید